Сучасні заклади освіти 2016 р. Номінація "Інновації закладів освіти у роботі з молоддю в позашкільний час"

Сучасні заклади освіти 2021 р. Номінація "Психологічний супровід освітніх реформ у діяльності психологічної служби"

Протягом листопада-грудня 2021 року  проходив ІV Відкритий регіональний турнір з фінансової грамотності KharkivFinCup-2021. Участь у заході брала команда ліцею "Економікс" (Карпенко Ю., Савенок Є., Чегодаєва А., Бєлікова В., Михайлик А., Одерій М., тренер команди - Здоровко Л.О.). За результатами трьох турів команда посіла почесне ІІІ місце.

У листопаді 2021 року 4 учні ліцею  взяли участь у Науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань «Як викрити фінансового шахрая?». За результатами змагання Пікалов Євгеній увійшов в одинадцятку кращих серед 240 конкурсних робіт та нагороджений Сертифікатом з правом вступу до ЗВО на пільгових умовах і цінним подарунком від Харківського національного університету внутрішніх справ.

17 червня 2020 року за активну участь у популяризації донорства крові та її компонентів, за підготовку відеороботи на тему «Донорство - це круто!» Буралака Аліна та Бурлака Поліна нагороджені дипломом за перше місце в обласному конкурсі.

Участь у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів "Нові технології у новій школі"

Профілактичний тиждень «Викресли булінг із життя» посів І місце в обласному конкурсі (2020 р.).

Профілактичний тиждень «Життя барвисте та цікаве», презентація на обласному конкурсі «Молодь за здоровий спосіб життя» (І місце - 2019 р.)

У листопаді 2019 року команда "Ноу-хау" Шевченківського ліцею №1 зайняла ІІ місце у півфіналі ІІІ Регіонального турніру з фінансової грамотності на кубок голови ХОДА.

У травні 2019 року на базі Шевченківського ліцею №1 пройшов районний Турнір з фінансової грамотності. Участь у заході брали 5 команд з різних закладів освіти району. Перше місце зайняла команда Шевченківського ліцею №1.

Акція «Щире серце – добрі справи» (диплом учасника)

В обласному конкурсі «ВАЛЕОЛІГЧНА КУЛЬТУРА ХХІ СТОЛІТТЯ» робота "Позитивне спілкування, як чинник попередження конфліктів в учнівському колективі " посіла ІІ місце в 2019 році.

Учні – учасники проекту описали й узагальнили  досвід створення та облаштування рекреаційної зони «Веселий мурашник», презентували його на обласному конкурсі  «Молодь за здоровий спосіб життя» і вибороли почесне І місце (2018 р.).