Модель безпечного освітнього середовища Шевченківського ліцею № 1 Шевченківської селищної ради Куп’янського району Харківської області

Заявка  Шевченківського ліцею №1 Шевченківської селищної ради Куп’янського району Харківської області на участь в одинадцятій онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: педагогіка партнерства – крок назустріч»

Стаття за темою "Безпечне освітнє середовище як необхідна умова навчання, соціалізації та самореалізації дитини"

Матеріали конкурсу

Презентація досвіду ліцею «Безпечне освітнє середовище як необхідна умова навчання, соціалізації та самореалізації дитини»

Інтерактивний методичний захід: Воркшоп "Медіаграмотність - складник фахової компетентності вчителя"

З досвіду роботи ліцею

Антибулінгова політика ліцею

Безпека життєдіяльності учнів

Протягом 14-21 грудня 2021 року відбулася XI обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: педагогіка партнерства – крок назустріч», що була присвячена розгляду актуальної проблеми освітньої галузі – налагодженню ефективної взаємодії в контексті побудови педагогічного та соціального партнерства.

Учасниками виставки стали 18 закладів освіти Харківської області. Шевченківський ліцей №1 взяв участь у номінації «Школа як простір дитинства: створення безпечного освітнього середовища» та був нагороджений Дипломом ІІ ступеня.