З метою забезпечення закладів освіти відповідними контактами органів і служб у справах дітей, спеціальних установ та закладів соціального захисту для можливості своєчасного особистого звернення дитини про надання допомоги, покращення обізнаності дітей, куди їм можна звертатися по допомогу першочергово надаємо контакти служб у справах дітей сільських, селищних, міських територіальних громад Харківської області.

Контактна інформація про служби у справах дітей сільських, селищних, міських рад територіальних громад Харківської області

Рішення дев'ятої сесії восьмого скликання Шевченківської селищної ради №4/9-VІІІ від 22 квітня 2021 р. "Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Шевченківської селищної ради"

Інформація про спроможність Шевченківського ліцею №1, кількість учнів у кожному класі та відповідно наявність вільних місць у кожному з них станом на 05.09.2023 року