Інформація про Шевченківський ліцей №1

Рік заснування 1969 рік

Директор ліцею  Приходько Надія Вікторівна, освіта вища, за фахом вчитель хімії та біології, має вищу кваліфікаційну категорію, звання "Старший учитель". Заклад очолює з 2015 року.

Контингент учнів У ліцеї навчається  367 учнів, з них учнів 1-4 класів - 133 чол., 5-9 класів - 206 чол., 10-11 класів - 28 чол.

Мова навчання  Українська мова навчання

Профільне навчання  Навчально-виховний процес здійснюється за такими профілями:

10 клас - української філології (15 учнів);

11 клас - української філології (13 учнів).

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 38 педагогів, з них 34 чол. мають вищу освіту,  1 чол. - неповну вищу, 2 чол. - середню спеціальну, 1 чол. - студент. Вищу кваліфікаційну категорію мають  17 чол., І кваліфікаційну категорію - 5 чол., ІІ кваліфікаційну категорію - 3  чол., категорію "спеціаліст" - 13 чол.

Забезпечення харчуванням  Оскільки у 2023/2024 навчальному році ліцей працює дистанційно, харчування дітей не здійснюється.

Творчий потенціал  Педагогічний колектив працює над темою "Розвиток професійної майстерності та реалізація творчого потенціалу педагога як засіб підвищення якості навчально – виховного процесу".

У конкурсі "Учитель року" брали участь 16 учителів, з них:

1995 р. - Вітковська Неля Вікторівна - вчитель хімії

1995 р. - Козієнко Сергій Семенович - вчитель трудового навчання

1995 р. - Жарова Людмила Володимирівна - вчитель початкових класів

1996 р. - Пушкарьова Світлана Миколаївна - вчитель німецької мови

1999 р. - Булига Андрій Михайлович - вчитель історії, переможець районного конкурсу

2002 р. - Антонова Людмила Олександрівна - вчитель художньої праці

2003 р. - Нещеретна Алла Вікторівна - вчитель образотворчого мистецтва, переможець районного конкурсу, учасник обласного

2004 р. - Малишева Лариса Вікторівна - вчитель математики

2005 р. - Коваленко Юлія Юріївна - вчитель української мови та літератури

2010 р. - Шепеленко Олена Миколаївна - вчитель російської мови та літератури

2011 р. - Нещеретна Алла Вікторівна - вчитель образотворчого мистецтва, переможець районного конкурсу, учасник обласного

2012 р. - Овчаренко Світлана Юріївна - практичний психолог, вчитель етики, переможець обласного конкурсу

2013 р. - Королюк Наталія Сергіївна - вчитель початкових класів, учасник районного конкурсу

2015 р. - Ласиця Катерина Миколаївна - вчитель математики, учасник районного конкурсу

2016 р. - Пікалова Світлана Федорівна, вчитель початкових класів, учасник районного конкурсу

2017 р. - Цибульнік Світлана Олександрівна, вчитель фізичної культури, переможець обласного конкурсу

2019 р. - Костенко Олена Петрівна, вчитель математики, ІІ місце в регіональному етапі конкурсу

Гурткова робота  Оскільки у 2023/2024 навчальному році ліцей працює дистанційно, гурткова робота не здійснюється.

Підвіз учнів та вчителів  Оскільки у 2023/2024 навчальному році ліцей працює дистанційно, підвіз дітей та працівників не здійснюється.

Матеріально - технічне забезпечення  До послуг учнів 26 навчальних кабінетів, бібліотека,  спортивний зал, лаборантські, їдальня, спортивний майданчик, обладнаний спортивним інвентарем, волейбольно-баскетбольний майданчик з синтетичним покриттям, шкільний центр, кабінет медичної сестри. У ліцеї 2 комп’ютерні класи у складі 18 комп’ютерів, які встановлено у 2006 році - 3 комп'ютери та 15  комп’ютерів, які встановлено в 2016 році коштом державного бюджету. В управлінській діяльності використовується 5 комп’ютерів. Ліцей підключений до мережі Інтернет. Також ліцей оснащений 16 проєкторами та 11 мультимедійними дошками. Бібліотечний фонд налічує 23993 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців   Щорічно учні ліцею беруть участь у предметних та творчих конкурсах, виборюють призові місця.  Учні ліцею беруть активну участь у районних та обласних заходах.